Pytania i odpowiedzi

Zebraliśmy w jednym miejscu odpowiedzi na najważniejsze pytania

Pytania ogólne

Szkolenia zamknięte są realizowane na indywidualne zamówienie, a jego uczestnikami są pracownicy jednej firmy. Osoby spoza organizacji nie mogą dołączyć do takiego kursu. Miejsce, termin oraz plan szkolenia dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, dlatego ustalamy go wspólnie z klientem.

 

Na szkoleniach otwartych obecne są osoby z różnych branż i firm, które chcą rozwijać swoje kompetencje w danej dziedzinie. Takie szkolenia odbywają się w kameralnych grupach, w ustalonym terminie i miejscu. Ich plan jest realizowany zgodnie z programem kursu opublikowanym w zakładce Szkolenia.

Nasze szkolenia są nastawione na praktykę. W związku z tym duży nacisk kładziemy na pracę w programie, ćwiczenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Podczas typowego szkolenia około 20% czasu poświęcone jest na teorię, 60% na praktykę i 20% na ćwiczenia.

Nie, wszystkie ceny na naszej stronie internetowej to ceny netto. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

Tak, po każdym szkoleniu uczestnicy mają możliwość skonsultowania z trenerem kwestii, które są niejasne oraz zadania dodatkowych pytań. Warto też zaglądać do naszej Bazy wiedzy, gdzie omawiamy częste problemy lub piszemy o nowych rozwiązaniach.

Tak, po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

W opisie każdego ze szkoleń podajemy zakres znajomości tematu jaki należy posiadać przed przystąpieniem do szkolenia oraz poziom kursu. Do szkoleń podstawowych może przystąpić każdy niezależnie od umiejętności. Jeśli masz wątpliwości czy dane szkolenie jest dla Ciebie odpowiednie skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać szkolenie odpowiednie do Twoich potrzeb i umiejętności.

Szkolenia zamknięte

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę oraz ustalić szczegóły szkolenia. Wspólnie zdecydujemy jaka forma zgłoszenia na szkolenie będzie odpowiednia dla Twojej firmy (formularz zgłoszeniowy lub umowa). Więcej informacji na temat zapisów na szkolenia znajdziesz w zakładce Szkolenia zamknięte.

Cena szkolenia zamkniętego uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca oraz planu szkolenia. Jeżeli Twoja firma jest zainteresowana przeprowadzeniem szkolenia zamkniętego napisz do nas. Wspólnie ustalimy szczegóły szkolenia i przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Tak, szkolenie zamknięte można wydłużyć, skrócić, dodać nowe tematy lub zamienić istniejące elementy planu.

Jak najbardziej! W takiej sytuacji proponujemy wideorozmowę z trenerem prowadzącym dane szkolenie, na której omówione zostaną poszczególne elementy planu i zaproponowane zmiany, aby szkolenie było jak najbardziej efektywne.

W sytuacji, gdy zespół, który chcemy przeszkolić cechuje się zróżnicowanym poziomem zaawansowania najlepiej będzie go podzielić na dwie osobne grupy szkoleniowe lub przeprowadzić szkolenie wyrównawcze dla części osób. Zdajemy sobie jednak sprawę, że takie rozwiązanie nie zawsze jest możliwe, w związku z czym zawsze staramy się dostosować tempo oraz poziom szkolenia, tak aby każdy uczestnik mógł z niego skorzystać.

Tak, istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia zamkniętego dla jednej osoby, jednak jego koszt będzie dość wysoki. W takim wypadku dobrą propozycją będzie szkolenie zdalne. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń otwartych.

Tak, organizujemy również szkolenia, które w części lub w całości odbywają się na danych firmy.

Przeprowadzamy szkolenia w całej Polsce i za granicą. Szkolenie może się odbyć bezpośrednio w firmie klienta lub w zewnętrznej sali szkoleniowej.

Szkolenia otwarte

Możesz zapisać się na szkolenie otwarte za pomocą Terminarza szkoleń lub skontaktować się z nami bezpośrednio i napisać, które szkolenie Cię interesuje. Po uzgodnieniu szczegółów otrzymasz od nas formularz zgłoszenia na szkolenie. Więcej informacji na temat zapisów na szkolenia znajdziesz w zakładce Szkolenia otwarte.

Wszyscy uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej oraz certyfikat ukończenia szkolenia. W przypadku szkoleń stacjonarnych zapewniony jest również lunch oraz drobny poczęstunek.

Wszystkie szkolenia otwarte odbywają się w grupach od 3 do 10 osób. Dzięki temu pracujemy w miłej kameralnej atmosferze, gdzie wszyscy uczestnicy mogą zadawać pytania i brać udział w dyskusji.

W przypadku, gdy na szkolenie w danym terminie nie zbierze się wymagana liczba osób uczestnik ma możliwość udziału w szkoleniu w innym terminie lub rezygnacji ze szkolenia. W przypadku rezygnacji zwracamy całość wpłaconej kwoty.

Zazwyczaj dzień szkoleniowy trwa 8 godzin i odbywa się w standardowych godzinach pracy.

Uczestnicy najczęściej pracują na własnych laptopach, ale nie jest to konieczne. Jeśli chciałbyś pracować na naszym komputerze wystarczy, że poinformujesz nas o tym w trakcie zgłaszania się na szkolenie.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w szkoleniu skontaktuj się z nami. Do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia można zrezygnować z udziału bez konsekwencji. Rezygnacja w terminie krótszym niż 14 dni skutkuje koniecznością zapłaty 50% ceny szkolenia.