Big Data

Pozyskujemy informacje z danych, aby pomóc firmom odkryć ukryte wzorce i zaobserwować zmieniające się trendy rynkowe

Czym są usługi Big Data?

W ramach usługi Big Data przeprowadzamy ocenę funkcjonowania istniejących rozwiązań oraz wprowadzamy w nich zmiany, jeśli są one zalecane. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zarządzaniu dużymi zbiorami danych, administrujemy wprowadzane metody i monitorujemy ich wydajność.

Czytaj więcej ›

Główne obszary działań

Wspieramy firmy z różnych branż, zgłębiając złożone problemy za pomocą rozwiązań technologicznych. Nasz zespół ekspertów, czerpiąc z wiedzy branżowej i najnowszych zdobyczy nauki, dostosowuje narzędzia analityczne do unikalnych potrzeb każdego klienta.

 

Bankowość

Zalety stosowania Big Data w tej branży

Logistyka

Zalety stosowania Big Data w tej branży

Media

Zalety stosowania Big Data w tej branży

Co robimy?

Stosujemy zaawansowane technologie analityczne niezależnie od tego czy potrzebujesz agregacji danych całej firmy, czy kontroli stanu i wydajności urządzeń. Dzięki przeprowadzonej analizie i wyciągniętym z niej wnioskom dostarczamy rozwiązania, które pozwalają reagować na zmieniający się rynek i ułatwiają pracę całego przedsiębiorstwa.

 

Zobacz Case Studies ›

Ekstrakcja danych

Wydobywamy użyteczne i istotne dane z mediów społecznościowych, wzorców zakupowych czy ruchu na stronach internetowych.

Predictive maintenance

Pobieramy dane o stanie wyjściowym sprzętu i zmianach w jego funkcjonowaniu, pochodzące z zainstalowanych czujników.

Przechowywanie danych

Konsolidujemy i zachowujemy dane przedsiębiorstwa oraz jego klientów, a także w razie potrzeby odzyskujemy utracone informacje.

Technologie, z których korzystamy

Technologie, narzędzia, języki, biblioteki itp.

Jak działamy?

1. Projekt rozpoczynamy od spotkania z klientem, aby realizowane usługi były jak najlepiej dostosowane do jego wymagań, oczekiwań oraz specyfiki branży. Wspólnie omawiamy pomysł i sposoby współpracy.

2.  Jeżeli klient posiada już dane, przeprowadzamy analizę w celu znalezienia wzorców i korelacji. Jeśli nie, my zajmujemy się zbieraniem potrzebnych danych, a także zestawiamy je ze sobą oraz przetwarzamy.

3. Za pomocą uczenia maszynowego tworzymy model wyszkolony na zdobytych danych. 

4. Przygotowujemy dane do analizy statystycznej, a wyniki badań przedstawiamy za pomocą raportów i graficznego panelu użytkownika.

5. W ostatnim etapie projektu wdrażamy nowe systemy oraz przedstawiamy wnioski z wykonanej analizy. 

Kontakt

Zaplanuj konsultację

Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami i umów spotkanie, aby dowiedzieć się jak możemy pomóc w rozwoju Twojej firmy. Nasi eksperci przygotują indywidualny projekt po analizie Twoich potrzeb biznesowych.