Data Science

Wykorzystujemy sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe i głębokie uczenie, aby zaspokoić potrzeby analityczne naszych klientów

Czym są usługi Data Science?

W ramach usługi Data Science oferujemy budowę modeli predykcyjnych i rekomendacyjnych.

Czytaj więcej ›

Główne obszary działań

Wspieramy firmy z różnych branż, zgłębiając złożone problemy za pomocą rozwiązań technologicznych. Nasz zespół ekspertów, czerpiąc z wiedzy branżowej i najnowszych zdobyczy nauki, dostosowuje narzędzia analityczne do unikalnych potrzeb każdego klienta.

 

Bankowość

Zalety stosowania Data Science w tej branży

Logistyka

Zalety stosowania Data Science w tej branży

Media

Zalety stosowania Data Science w tej branży

Co robimy?

Stosujemy zaawansowane technologie analityczne niezależnie od tego czy potrzebujesz podsumowania wyników sprzedaży, czy spersonalizowanych treści na stronę internetową. Dzięki przeprowadzonej analizie i wyciągniętym z niej wnioskom dostarczamy rozwiązania, które pozwalają reagować na zmieniający się rynek i ułatwiają pracę całego przedsiębiorstwa.

 

Zobacz Case Studies ›

Szeregi czasowe

Prognozujemy popyt, zyski ze sprzedaży czy wydajność procesów operacyjnych oraz przewidujemy przyszłe trendy i wykrywamy anomalie.

Segmentacja rynkowa i scoring

Rozpoznajemy wzorce behawioralne, oceniamy zdolność kredytową klientów oraz pomagamy kreować dopasowane komunikaty i oferty.

Przetwarzanie języka naturalnego

Dokonujemy konwersji mowy na tekst i budujemy chatboty, a także przeprowadzamy analizę sentymentu i wykrywamy podobieństwo wpisów.

Optymalizacja strategii

Analizujemy koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa i podpowiadamy jak najlepiej alokować środki, aby osiągnąć zamierzone cele biznesowe.

Technologie, z których korzystamy

Technologie, narzędzia, języki, biblioteki itp.

Jak działamy?

1. Projekt rozpoczynamy od spotkania z klientem, aby realizowane usługi były jak najlepiej dostosowane do jego wymagań, oczekiwań oraz specyfiki branży. Wspólnie omawiamy pomysł i sposoby współpracy.

2.  Jeżeli klient posiada już dane, przeprowadzamy analizę w celu znalezienia wzorców i korelacji. Jeśli nie, my zajmujemy się zbieraniem potrzebnych danych, a także zestawiamy je ze sobą oraz przetwarzamy.

3. Za pomocą uczenia maszynowego tworzymy model wyszkolony na zdobytych danych. 

4. Przygotowujemy dane do analizy statystycznej, a wyniki badań przedstawiamy za pomocą raportów i graficznego panelu użytkownika.

5. W ostatnim etapie projektu wdrażamy nowe systemy oraz przedstawiamy wnioski z wykonanej analizy. 

Kontakt

Zaplanuj konsultację

Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami i umów spotkanie, aby dowiedzieć się jak możemy pomóc w rozwoju Twojej firmy. Nasi eksperci przygotują indywidualny projekt po analizie Twoich potrzeb biznesowych.