Business Intelligence

Wspieramy proces podejmowania świadomych decyzji biznesowych, aby zwiększyć konkurencyjność i rentowność Twojej firmy
Uśmiechnięty mężczyzna, siedzący przed laptopem wykonujący usługę buissnes intelligence

Czym są usługi Business Intelligence?

W ramach usługi Business Intelligence pobieramy i integrujemy dane z wielu źródeł, a następnie je przetwarzamy i tworzymy raporty wraz z interaktywnymi wizualizacjami.

Czytaj więcej ›

Mężczyzna w słuchawkach na uszach, z długopisem w ręku analizujący dane z głównych obszarów działań w firmie, w której wykonuje usługę business intelligence

Główne obszary działań

Wspieramy firmy z różnych branż, zgłębiając złożone problemy za pomocą rozwiązań technologicznych. Nasz zespół ekspertów, czerpiąc z wiedzy branżowej i najnowszych zdobyczy nauki, dostosowuje narzędzia analityczne do unikalnych potrzeb każdego klienta.

 

Bankowość

Zalety stosowania BI w tej branży

Logistyka

Zalety stosowania BI w tej branży

Media

Zalety stosowania BI w tej branży

Co robimy?

Stosujemy zaawansowane technologie analityczne niezależnie od tego czy potrzebujesz ewaluacji satysfakcji klientów, czy strategii optymalizacji kosztów. Dzięki przeprowadzonej analizie i wyciągniętym z niej wnioskom dostarczamy rozwiązania, które pozwalają reagować na zmieniający się rynek i ułatwiają pracę całego przedsiębiorstwa.

 

Zobacz Case Studies ›

Financial Intelligence

Dokonujemy analiz wyników finansowych, śledzimy przychody i wydatki, a także prognozujemy ryzyko finansowe oraz zarządzamy nim.

Customer Intelligence

Wzmacniamy relację pomiędzy firmą a klientem, proponując spersonalizowany marketing czy zarządzanie odpływem klientów.

Production Intelligence

Monitorujemy stan urządzeń, planujemy konserwację i wymianę komponentów przed awarią oraz optymalizujemy procesy produkcyjne.

HR Intelligence

Wspieramy proces rekrutacji pracowników, prognozujemy ryzyko ich odejścia, a także tworzymy strategie zatrzymywania talentów w firmie.

mężczyzna siedzący przed laptopem , który w pracy wykorzystuje narzędzia R Shiny, Power BI, Tableau

Technologie, z których korzystamy

  • R Shiny
  • Power BI
  • Tableau

Jak działamy?

1. Projekt rozpoczynamy od spotkania z klientem, aby realizowane usługi były jak najlepiej dostosowane do jego wymagań, oczekiwań oraz specyfiki branży. Wspólnie omawiamy pomysł i sposoby współpracy.

2.  Jeżeli klient posiada już dane, przeprowadzamy analizę w celu znalezienia wzorców i korelacji. Jeśli nie, my zajmujemy się zbieraniem potrzebnych danych, a także zestawiamy je ze sobą oraz przetwarzamy.

3. Za pomocą uczenia maszynowego tworzymy model wyszkolony na zdobytych danych. 

4. Przygotowujemy dane do analizy statystycznej, a wyniki badań przedstawiamy za pomocą raportów i graficznego panelu użytkownika.

5. W ostatnim etapie projektu wdrażamy nowe systemy oraz przedstawiamy wnioski z wykonanej analizy. 

Kontakt

Zaplanuj konsultację

Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami i umów spotkanie, aby dowiedzieć się jak możemy pomóc w rozwoju Twojej firmy. Nasi eksperci przygotują indywidualny projekt po analizie Twoich potrzeb biznesowych.