Human Resources

Szkolimy i pomagamy zatrudniać nowe talenty

Znajdowanie i zatrudnianie najlepszych specjalistów na rynku

Potrzebujesz pracowników o wysokich kompetencjach? Znajdziemy ich dla Ciebie! Zadbamy o pozyskanie kandydatów, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji, a także pomożemy w podniesieniu ich kompetencji. Gwarantujemy sprawdzone osoby z dużym doświadczeniem!

Ścieżki szkoleniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników

Masz ambitnych pracowników, którym zależy na zdobywaniu nowych umiejętności? Pomóż im się rozwijać! Planując ścieżki kariery i dobierając do nich dedykowane kursy, w bardzo krótkim czasie możesz podnieść kompetencje swojego zespołu.

Programy szkoleniowe wspierające proces przekwalifikowania

Plany rozwojowe z zakresu Data Scientist i Data Engineer

Nauka od podstaw najpopularniejszych języków programowania

Szybkie podniesienie kwalifikacji

Zarządzanie talentami pracowników

Co napędza całą organizację? Jak przyspieszyć procesy biznesowe? Nie ma postępu bez analizy aktualnej sytuacji. Dzięki zebranym danym i wyciągniętym wnioskom możesz wdrożyć rozwiązania, które zmotywują Twoich pracowników i odpowiedzą na ich potrzeby.

Referencje

Opinie naszych klientów

Jestem niezmiernie zadowolona ze szkolenia, przekazanych informacji oraz samej wiedzy trenera. Odbyłam już sporo szkoleń, a to uważam zdecydowanie za jedno z najlepszych na jakich byłam. Widać, że trener z doświadczenia zna się na omawianych zagadnieniach oraz że interesuje się wykładaną tematyką. Super!
Małgorzata
Dużo praktycznej wiedzy przedstawionej w ćwiczeniach i przykładach. Trener pomagał w przypadku problemów z rozwiązaniem zadań, a w przypadku dodatkowych pytań przesyłał bonusowe linki do artykułów i informacji. Jestem w wypełni zadowolony z kursu i formy prowadzenia zajęć przez trenera.
Filip
Najbardziej podobało mi się, że trener był ekspertem w dziedzinie, z której prowadził szkolenie. Starał się odpowiedzieć na wszelkie zadawane przeze mnie pytania – jeśli coś wymagało doprecyzowania lub pogłębienia, w przerwach drążył rozwiązania do skutku. Bardzo zaangażowany w szkolenie i komunikatywny. Nie było zagadnień, na które nie znałby odpowiedzi.
Iwona
Praktyczne zastosowanie, nowoczesna i uniwersalna tematyka z zakresu moich zainteresowań. Wiele przydatnych wskazówek i tricków umożliwiających bardziej efektywną pracę z danymi. Mogę szczerze powiedzieć, że to było najlepsze szkolenie na jakim byłem w życiu.
Marcin
Bardzo szeroka wiedza prowadzącego. Potrafił udzielić odpowiedzi i cennych wskazówek na naprawdę zawiłe i abstrakcyjne pytania. Był przy tym rzeczowy i bardzo spokojny. Szkolenie było prowadzone elastycznie, a plan był dostosowany się do naszych potrzeb.
Paulina