Human Resources

Szkolimy i pomagamy zatrudniać nowe talenty

Znajdowanie i zatrudnianie najlepszych specjalistów na rynku

Potrzebujesz pracowników o wysokich kompetencjach? Znajdziemy ich dla Ciebie! Zadbamy o pozyskanie kandydatów, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji, a także pomożemy w podniesieniu ich kompetencji. Gwarantujemy sprawdzone osoby z dużym doświadczeniem!

Ścieżki szkoleniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników

Masz ambitnych pracowników, którym zależy na zdobywaniu nowych umiejętności? Pomóż im się rozwijać! Planując ścieżki kariery i dobierając do nich dedykowane kursy, w bardzo krótkim czasie możesz podnieść kompetencje swojego zespołu.

Programy szkoleniowe wspierające proces przekwalifikowania

Plany rozwojowe z zakresu Data Scientist i Data Engineer

Nauka od podstaw najpopularniejszych języków programowania

Szybkie podniesienie kwalifikacji

Mężczyzna w słuchawkach na uszach, z długopisem w ręku analizujący dane z głównych obszarów działań w firmie, w której wykonuje usługę business intelligence

Zarządzanie talentami pracowników

Co napędza całą organizację? Jak przyspieszyć procesy biznesowe? Nie ma postępu bez analizy aktualnej sytuacji. Dzięki zebranym danym i wyciągniętym wnioskom możesz wdrożyć rozwiązania, które zmotywują Twoich pracowników i odpowiedzą na ich potrzeby.

Referencje

Opinie naszych klientów

Jestem niezmiernie zadowolona ze szkolenia, przekazanych informacji oraz samej wiedzy trenera. Odbyłam już sporo szkoleń, a to uważam zdecydowanie za jedno z najlepszych na jakich byłam. Widać, że trener z doświadczenia zna się na omawianych zagadnieniach oraz że interesuje się wykładaną tematyką. Super!
Małgorzata
Dużo praktycznej wiedzy przedstawionej w ćwiczeniach i przykładach. Trener pomagał w przypadku problemów z rozwiązaniem zadań, a w przypadku dodatkowych pytań przesyłał bonusowe linki do artykułów i informacji. Jestem w wypełni zadowolony z kursu i formy prowadzenia zajęć przez trenera.
Filip
Najbardziej podobało mi się, że trener był ekspertem w dziedzinie, z której prowadził szkolenie. Starał się odpowiedzieć na wszelkie zadawane przeze mnie pytania – jeśli coś wymagało doprecyzowania lub pogłębienia, w przerwach drążył rozwiązania do skutku. Bardzo zaangażowany w szkolenie i komunikatywny. Nie było zagadnień, na które nie znałby odpowiedzi.
Iwona
Praktyczne zastosowanie, nowoczesna i uniwersalna tematyka z zakresu moich zainteresowań. Wiele przydatnych wskazówek i tricków umożliwiających bardziej efektywną pracę z danymi. Mogę szczerze powiedzieć, że to było najlepsze szkolenie na jakim byłem w życiu.
Marcin
Bardzo szeroka wiedza prowadzącego. Potrafił udzielić odpowiedzi i cennych wskazówek na naprawdę zawiłe i abstrakcyjne pytania. Był przy tym rzeczowy i bardzo spokojny. Szkolenie było prowadzone elastycznie, a plan był dostosowany się do naszych potrzeb.
Paulina